fbpx

Instalacja fotowoltaiczna
dla Twojego domu.

Support

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Kadra

Wykwalifikowana kadra monterska z wieloletnim doświadczeniem.

Oszczędności

Dzięki energii odnawialnej obniżysz koszty eksploatacyjne do minimum.

Finansowanie

Pomożemy Ci znaleźć najlepszą formę finansowania dla Twojej instalacji.

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

Panele fotowoltaiczne zamieniają energię słoneczną w prąd (1). Następnie trafia on do falownika (2), który przetwarza wytworzoną w panelach energię na prąd zmienny cechujący się parametrami zgodnymi z tymi, które posiada nasza domowa instalacja (3). Falownik jest najbardziej kluczowym elementem. Dopasowuje zarówno parametry generowanego prądu do parametrów domowej sieci, oraz zabezpiecza instalację w przypadku awarii. Niewykorzystany prąd trafia do sieci energetycznej w postaci nadwyżki przy pomocy licznika dwukierunkowego (4).

Twoja własna domowa elektrownia.

Ciesz się darmową energią ze słońca. Dzięki instalacji fotowoltaicznej stajesz się całkowicie niezależny od podwyżek cen prądu. Prawidłowo zainstalowana instalacja PV to rozwiązanie całkowicie bezobsługowe, co oznacza że produkcja prądu odbywa się w 100% bez Twojego udziału. Możesz kontrolować ten proces dzięki intuicyjnej aplikacji mobilnej z poziomu Twojego telefonu. Dzięki atrakcyjnym formom finansowania Twoja instalacja fotowoltaiczna zwróci Ci się nawet w przeciągu 6-7 lat!

Instalacja fotowoltaiczna zapewnia Ci bezpieczeństwo oraz niezależność energetyczną. Nadwyżkę prądu wyprodukowaną w szczytowym okresie produkcyjnym odbierzesz w okresie jesienno-zimowym, gdzie produkcja jest mniejsza.

Wybierając inwestycję w instalację PV stawiasz również na ekologię. Fotowoltaika to czysta energia ze słońca, nie emitująca żadnych szkodliwych substancji do środowiska. Dzięki niej, dokładasz się do zmniejszenia ilości dwutlenku węgla w powietrzu.

Idealnym uzupełnieniem instalacji PV jest pompa ciepła lub kocioł elektryczny PC READY. Dzięki tym rozwiązaniom możesz obniżyć koszty eksploatacyjne domu do minimum. Dobrze dobrana pompa ciepła lub piec PV READY w 100% pokryje zapotrzebowanie na ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową w Twoim domu.

Twoja instalacja PV w 3 prostych krokach:

Bezpłatna konsultacja
i wycena.

Nasi wykwalifikowani specjaliści przygotują dla Ciebie ofertę skrojoną do Twoich potrzeb. Wyjaśnią również zasadę działania własnej elektrowni domowej, jak również odpowiedzą na każde pytanie związane z energią odnawialną.

Finansowanie.

Dopasujemy najkorzystniejszą formę finansowania Twojej prywatnej elektrowni domowej. Możesz cieszyć się energią ze słońca, a pierwszą ratę zapłacisz dopiero po trzech miesiącach!

Instalacja.

Lada moment będziesz się cieszyć własną instalacją fotowoltaiczną. Zawita do Ciebie nasz wykwalifikowany zespół monterów i dokona instalacji. Wszystkie formalności związane z Twoim poprzednim dostawcą energii załatwimy za Ciebie. Pozostaje tylko cieszyć się darmową energią!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zapewniamy kompleksową obsługę- od wyceny po montaż i serwis gwarancyjny/pogwarancyjny. Nasz opiekun klienta jest dla Ciebie cały czas dostępny i gotowy aby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Montażu dokonuje doświadczony zespół z profesjonalnymi narzędziami i niezbędnymi uprawnieniami. Naszym klientom oferujemy podzespoły czołowych na rynku producentów. Nasze produkty objęte są nawet 25 letnią gwarancją. Wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem instalacji i wymianą licznika załatwiamy w Twoim imieniu. Pozostaje tylko cieszyć się darmową energią ze słońca!

Sprawdź aktualne
programy dofinansowania:

Mój Prąd 2021

Uzyskaj 3000 zł zwrotu za instalację fotowoltaiczną.

Czyste Powietrze

Weź dofinansowanie na wymianę starego pieca i ocieplenie domu.

Kontakt:

Dane kontaktowe:

WECOR Sp. z o. o.
ul. Kurpiowska 9
87-100 Toruń
tel. 662772555
biuro@wecor.pl

Formularz kontaktowy:

miesięczne opłaty: 0

Social media: