fbpx

Fotowoltaika

Fotowoltaika

Ogranicz koszty związane z energią elektryczną do minimum dzięki instalacji fotowoltaicznej.

Fotowoltaika

Główne i najważniejsze elementy instalacji fotowoltaicznej to moduły fotowoltaiczne i falownik (inwerter). Moduły fotowoltaiczne zbudowane są z umieszczonych szeregowo w obudowie ogniw fotowoltaicznych wytwarzanych z krzemu. Dzięki efektowi fotoelektrycznemu przekształcają one promieniowanie słoneczne w prąd stały. Następnie za pomocą falownika prąd stały jest zamieniany na prąd przemienny który trafia do naszych gniazdek

Solplanet fotowoltaika kujawsko-pomorskie
solaredge fotowoltaika kujawsko-pomorskie
LongiSolar fotowoltaika kujawsko-pomorskie
Sofar-Solar fotowoltaika kujawsko-pomorskie
Growatt fotowoltaika kujawsko-pomorskie
Fronius fotowoltaika kujawsko-pomorskie
CanadianSolar fotowoltaika kujawsko-pomorskie

Chcesz poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

Zostaw swój numer telefonu a skontakujemy się z Tobą
tak szybko jak to możliwe!

Fotowoltaika dla domu.

Ciesz się darmową energią ze słońca. Dzięki instalacji fotowoltaicznej stajesz się całkowicie niezależny od podwyżek cen prądu. Własna mikroelektrownia domowa to rozwiązanie całkowicie bezobsługowe, co oznacza że produkcja prądu odbywa się w 100% bez Twojego udziału. Możesz kontrolować ten proces dzięki intuicyjnej aplikacji mobilnej z poziomu Twojego smartfona. Dzięki atrakcyjnym formom finansowania Twoja instalacja fotowoltaiczna zwróci Ci się nawet w przeciągu 5 lat! Jest to zdecydowanie bardziej atrakcyjna opcja niż dożywotnie płacenie rachunków za prąd do dostawców energii.

Fotowoltaika dla firmy.

Stale rosnące ceny prądu oraz dynamicznie zmieniające się przepisy unijne coraz bardziej skłaniają przedsiębiorców do korzystania z alternatywnych źródeł energii. Kluczowym czynnikiem który decyduje o wyborze instalacji fotowoltaicznej jest bardzo krótki okres zwrotu inwestycji który wynosi nawet 5 lat! Prawidłowo zaprojektowana i instalacja wykorzystująca dobrej jakości podzespoły zapewni niezależność energetyczną i wyprodukuje prąd niezbędny do funkcjonowania Twojej firmy. Jest to rozwiązanie w 100% ekologiczne, ponieważ instalacja fotowoltaiczna podczas produkcji prądu nie emituje CO2 ani innych szkodliwych dla środowiska gazów i substancji.

Fotowoltaika dla domu, dla firmy, dla rolnika. Fotowoltaika kujawsko-pomorskie, farmy fotowoltaiczne

Fotowoltaika dla rolnika.

Ciągła automatyzacja gospodarstw rolnych powoduje zwiększenia zapotrzebowania na energię elektryczną. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest inwestycja w własną przydomową elektrownię w postaci instalacji fotowoltaicznej. Właściciel gospodarstwa domowego będący płatnikiem VAT ma prawo odliczenia go w całości, dzięki czemu zyskuje zwrot 23% kwoty zainwestowanej w instalację. Co więcej, dzięki uldze inwestycyjnej dla rolników decydujących się na inwestycje ekologiczne jest możliwość odliczenia 25% od podatku gruntowego.Rozległe dachy budynków gospodarczych, obór czy dojarni to idealne miejsce do montażu instalacji fotowoltaicznej. Dzięki nowelizacji ustawy o OZE, rolnikowi przysługuje status prosumenta, dzięki czemu nadprodukowaną energię można sprzedać do elektrowni.. Fotowoltaika to rozwiązanie w 100% ekologiczne, nie emitujące żadnych odpadów do środowiska, co zwiększa atrakcyjność produktu. Nowoczesny rolnik to świadomy gospodarz, troszczący się o środowisko naturalne.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zapewniamy kompleksową obsługę – od wyceny po montaż i serwis gwarancyjny/pogwarancyjny. Nasz opiekun klienta jest dla Ciebie cały czas dostępny i gotowy aby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Montażu dokonuje doświadczony zespół z profesjonalnymi narzędziami i niezbędnymi uprawnieniami. Naszym klientom oferujemy podzespoły czołowych na rynku producentów takich jak LongiSolar czy SOFAR. Nasze produkty objęte są nawet 25 letnią gwarancją i są całkowicie bezobsługowe. Wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem instalacji i wymianą licznika załatwiamy w Twoim imieniu. Pozostaje tylko cieszyć się darmową energią ze słońca!

Usługa mycia paneli fotowoltaicznych.

W myciu paneli fotowoltaicznych nie chodzi tylko o walory estetyczne. Zaniedbanie paneli fotowoltaicznych może doprowadzić do spadku jakości o nawet 20%. Najczęściej występujące zabrudzenia to spaliny, piasek, ptasie odchody. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z niezbędnym sprzętem i odpowiednimi środkami czystości, nie uszkodzą łagodnych powierzchni paneli PV.

Mycie paneli fotowoltaicznych kujawsko-pomorskie

Czyste Powietrze Plus

Program Mój Prąd 4.0