fbpx

Instalacja fotowoltaiczna
dla gospodarstwa rolnego.

Support

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Kadra

Wykwalifikowana kadra monterska z wieloletnim doświadczeniem.

Oszczędności

Dzięki energii odnawialnej obniżysz koszty eksploatacyjne do minimum.

Finansowanie

Pomożemy Ci znaleźć najlepszą formę finansowania dla Twojej instalacji.

Fotowoltaika dla rolnika.

Skorzystaj z nieograniczonego źródła prądu jakim jest energia ze słońca. Twoje gospodarstwo rolne będzie całkowicie uniezależnione od podwyżek cen prądu i opłaty mocowej!

Ciągła automatyzacja gospodarstw rolnych powoduje zwiększenia zapotrzebowania na energię elektryczną. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest inwestycja w własną przydomową elektrownię w postaci instalacji fotowoltaicznej. Właściciel gospodarstwa domowego będący płatnikiem VAT ma prawo odliczenia go w całości, dzięki czemu zyskuje zwrot 23% kwoty zainwestowanej w instalację. Co więcej, dzięki uldze inwestycyjnej dla rolników decydujących się na inwestycje ekologiczne jest możliwość odliczenia 25% od podatku gruntowego.

Rozległe dachy budynków gospodarczych, obór czy dojarni to idealne miejsce do montażu instalacji fotowoltaicznej. Dzięki nowelizacji ustawy o OZE, rolnikowi przysługuje status prosumenta, dzięki czemu nadprodukowaną energię można zwrócić do elektrowni, aby móc później ją odzyskać w postaci tzw. systemu opustów. Fotowoltaika to rozwiązanie w 100% ekologiczne, nie emitujące żadnych odpadów do środowiska, co zwiększa atrakcyjność produktu. Nowoczesny rolnik to świadomy gospodarz, troszczący się o środowisko naturalne.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zapewniamy kompleksową obsługę- od wyceny po montaż i serwis gwarancyjny/pogwarancyjny. Nasz opiekun klienta jest dla Ciebie cały czas dostępny i gotowy aby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Montażu dokonuje doświadczony zespół z profesjonalnymi narzędziami i niezbędnymi uprawnieniami. Naszym klientom oferujemy podzespoły czołowych na rynku producentów takich jak LongiSolar czy SOFAR. Nasze produkty objęte są nawet 25 letnią gwarancją i są całkowicie bezobsługowe. Wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem instalacji i wymianą licznika załatwiamy w Twoim imieniu. Pozostaje tylko cieszyć się darmową energią ze słońca!

Sprawdź aktualne
programy dofinansowania:

Mój Prąd 2021

Uzyskaj 3000 zł zwrotu za instalację fotowoltaiczną.

Czyste Powietrze

Weź dofinansowanie na wymianę starego pieca i ocieplenie domu.

Kontakt:

Dane kontaktowe:

WECOR Sp. z o. o.
ul. Kurpiowska 9
87-100 Toruń
tel. 662772555
biuro@wecor.pl

Formularz kontaktowy:

miesięczne opłaty: 0

Social media: